O nas

DIAMANT


Produkty firmy Diamant to najwyższa jakość i niezawodność, która jest doceniona przez klientów na całym świecie od 1886 roku. Produkty Diamant są eksportowane do ponad 60 krajów i znajdują swoje zastosowanie w tak wymagających sektorach, jak przemysł maszynowy, energetyczny i hutniczy.  Diamant to znany i ceniony na całym świecie producent preparatów przeznaczonych do napraw dużych i małych wad odlewniczych, uszczelniania oraz regeneracji różnego typu urządzeń przemysłowych oraz powłok ochronnych i ślizgowych. 

Dzięki produktom firmy Diamant, z łatwością można skorygować wady powierzchniowe odlewów, mikroporowatość lub wypełnić ubytki. 

Mercator
istnieje od marca 1989 roku i jest przedstawicielem na rynku polskim firmy Diamant.
Zajmujemy się dostarczaniem profesjonalnego sprzętu dla przemysłu maszynowego, hutniczego i energetycznego. W naszej ofercie znajdują się akcesoria techniki próżniowej takie jak pompy, przyssawki, chwytaki, także transportery kabli, peszle i dławnice. Oferujemy osprzęt obrabiarkowy oraz technologie uszczelniania i naprawy odlewów, w tym własne opracowania takie jak: masa szpachlowa do odlewów żeliwnych czy lakier elektroprzewodzący do zastosowań galwanicznych.  

Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email mercator@mercator.com.pl lub telefonicznie pod numerem +48226256541.

Serdecznie zapraszamy!

Mercator
Diamant Polymer

Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl