O nas

Firma Mercator – Tomasz Jaworski założona została w marcu 1989 roku. Mercator stał się pierwszym w Polsce prywatnym biurem przedstawicielskim firm zagranicznych w dziedzinie zmonopolizowanego przez Państwo handlu zagranicznego.

Już od samego początku działalności naszej firmy jesteśmy zaszczyconym przedstawicielem renomowanej marki Diamant Polymer GmbH w Polsce. Dzięki tej długotrwałej współpracy możemy dostarczać naszym klientom innowacyjne rozwiązania i produkty najwyższej jakości. Nasza zaangażowana rola przedstawiciela to wynik naszej pasji do doskonałości i ciągłego dążenia do zaspokajania potrzeb naszych klientów.

Mercator oferuje rozwiązania w zakresie oprzyrządowania przemysłowego, materiałów regeneracyjnych i uszczelniających, głównie dla zakładów przemysłu maszynowego, odlewniczego, hutniczego, energetycznego i spożywczego.

Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo. Firma zatrudnia doświadczonych handlowców i inżynierów różnych specjalizacji. Założycielem i właścicielem firmy jest mgr inż. Tomasz Jaworski.